Vyzkoušejte restart v duchu Zero waste

Ráno vstát ještě před rozedněním, osprchovat se studenou vodou, vyčistit si zuby kokosovým olejem, protáhnout tělo při ranní józe a posnídat domácí granolu s chia semínky a sklenici pomerančového freshe. Poznáváte se? Nebo vám k vysněnému životnímu stylu ještě nějaký ten krůček chybí?

Nevadí! Vyzkoušejte restart, utřiďte si myšlenky a nakopněte tělo i mysl. V duchu trendu Zero waste.  Jaro přímo svádí k vyladění kondice. Startovní čárou na vaší nové cestě může být Den Země, který je každoročně 22. dubna. Jeden den v roce, kdy bychom se měli více než kdy jindy zastavit v tiché meditaci a zamyslet se nad stopou, kterou za sebou na naší krásné planetě zanecháme.

Velký úklid si tak zaslouží nejen nechtěné tukové polštáře, ale i negativní vzorce chování. Bez výčitek svědomí nahraďte záplavu lahviček v koupelně kvalitním tuhým šamponem, olivovým mýdlem a kokosovým olejem. Pro prací gel si zaběhněte s lahví do drogerie a pravidelný kávový dýchánek s kamarádkami okořeňte výrobou domácích tablet do myčky. Uvidíte, že přechod do udržitelného módu může být překvapivě zábavný!

Zero waste na VFstyle.cz

Zkuste souznít s eko trendem i ve vašem domácím fitness! Svou domácí tělocvičnu obohaťte o trendy cvičební pomůcku balanční podložku bosu, jež vás uchvátí nejen překvapivou multifunkčností, ale i dokonalou skladností. Pevné zádové svalstvo a dekolt snů vám přičarují jednoruční činky v cool zářivých barvách. Náročné sportovní výkony si zaslouží odměnu. Třeba v podobě hříšně dobrých pohankových palačinek pro duši. A super pohodlného ledvinového pásu, s českým rodným listem od VFstyle, pro sportem zmožené tělo.

Do léta už můžete skočit rovnou po hlavě v nových, o číslo menších, plavkách od VFstyle. Ušité v české dílně k vám dorazí v krabici z recyklovaného papíru. Přesně tak, jak to má naše modrá planeta ráda. Každý produkt, který je možné koupit na našem webu, je poctivě zabalený do recyklované krabice nebo papíru. 

Recyklované balení na VFstyle.cz

Pokud si říkáte, že sami nic nezměníte, tak to není to pravda. Každý z nás má šanci pozitivně nasměrovat budoucnost naší krásné planety. Společně to v duchu filosofie Zero waste zvládneme. Podporujte s námi udržitelný a zároveň ekologický styl života. Váš tým VFstyle.cz