Gymnastická posilovací guma růžová

Tip
2 hodnocení
249 Kč –20 %
Gymnastická posilovací guma VFstyle růžová
249 Kč –20 % 199 Kč
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
19.10.2021

Guma je cvičební pomůcka na posilování a protahování svalových partií. Zlepšuje pozitivní i negativní sílu svalů, jejich mohutnost a pevnost, rozsah pohybu a svalovou koordinaci. Elastický pás má 8 integrovaných otvorů, které umožňují provádět cviky s různě silným odporem. Gumu nemusíte využívat jen na posilování svalů, lze ji také využít na provádění funkčních pohybových vzorů a na protažení a uvolnění celého těla. V důsledku se vám postupně zlepší flexibilita, která se podílí i na prevenci proti zranění a dále vám otevře nové možnosti při provádění cviků.

Cvičení s gumou je účinné a s úspěchem se využívá v jakémkoliv sportovním odvětví( gymnastika, aerobik, fitness, joga, pilates...) Používání cvičební gumy je vhodné pro rozšiřování kloubního rozsahu a pro protahování svalových partií.

Vhodná pro všechny věkové kategorie.

Posilovací pás má tu výhodu, že málo váží, je skladný a snadno přenosný. Jeho předností je, že umožňuje posilovat svaly v různých pozicích a úhlech. Při cvičení na zemi doporučujeme používat cvičební podložku. Cvičení se tak stane pohodlnější a příjemnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barva posilovací gumy

Růžová

Jen málokterá barva v sobě nese takovou něhu jako růžová. Růžová je někdy označovaná jako barva srdce, jemnosti a romantické lásky. V růžové barvě se však zároveň ukrývá také volnost a něžná energie. Pokud tedy chcete při cvičení vyzařovat jemnost, ženskost, citlivost a nevinnost, tato barva vás ozdobí lépe než jakákoliv jiná.

Balení posilovací gumy obsahuje

1 ks Posilovací guma růžová

Doplňkové parametry

Kategorie: Posilovací gumy
Záruka: 2 roky
Barva: Růžová
Sport: Moderní gymnastika, Balet, Rytmická gymnastika
Délka gumy: 83 x 2 cm
Šíře gumy: 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: