Příběh VFstyle

Příběh naší rodinné firmy se začal psát v létě roku 2021.

Já, Zdeněk Fojtl, jsem si už na střední škole pohrával s myšlenkou vlastního podnikání se streetovým oblečením, které tehdy frčelo. Měl jsem vymyšlený koncept i namalované návrhy, ale potřeboval jsem ještě pár let zkušeností, abych mému projektu vdechnul život. Nakonec jsem zjistil, že toho pravého parťáka pro založení firmy mám vedle sebe, a to sice moji maminku.

Maminka, Vladimíra Fojtlová, se věnuje šití oblečení již 30 let. Vše šije ručně podle vlastních návrhů. Zároveň jde tzv. s dobou, sleduje nové trendy v módě i ve sportu, které pak s naprostou precizností přetvoří na její originální model. Razí motto, že oblečení je vaše druhá kůže, mělo by vám tedy perfektně padnout, což poznáte tak, že o něm téměř nevíte. Vše co ušije, hned testuje na modelech v jejím okolí, s cílem vyladit vybraný kousek šatníku k dokonalosti.

Začínali jsme s produkty na gymnastiku, ledvinovými pásy a různými doplňky. Ale uvědomili jsme si, že gymnastek v ČR není zase tolik a zároveň Covid-19 nehrál tomuto sportu vůbec do karet. Rozhodli jsme se tedy rozšířit nabídku o dámské plavky, které má většina Češek jen na jednu sezónu, protože prostě více nevydrží. Maminka tedy sedla a navrhla pět základních typů plavek, které ušila z kvalitních látek. Naše okolí z nich bylo nadšené stejně jako naše první zákaznice. Za šest měsíců jsme prodali 1000 kusů plavek, což jsme si do té doby vůbec neuměli představit, že je možné ve dvou lidech zvládnout. A tak se naše firma začala rozrůstat o další šikovné švadleny z okolí. Díky velkému plavkovému úspěchu, připravujeme celý nový e-shop s letní módou pod názvem PLAVKYSHOP, který bude spuštěn před začátkem léta 2022. 

Jsme si jisti, že náš příběh je stále teprve na začátku, a to díky vám všem. Nabízíme jen produkty, kterým sami 100% věříme a také je používáme nebo je s čistým srdcem doporučíme našim přátelům a blízkým. Věříme v potenciál české výroby, v důležitost podpory lokálních produktů i v šikovné české švadlenky.

 

Děkujeme za Vaši přízeň a zpětnou vazbu, která nás posouvá dál.

Zdeněk, Vladimíra a celý tým VFstyle