Gymnastická stuha s tyčkou světle růžová 4 m

Novinka Tip
1 hodnocení
Značka: VFstyle
249 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.1.2021

Gymnastické náčiní, se kterým uděláte skvělý dojem? Gymnastická stuha ve světle růžové barvě s délkou 4 m. Stuhy na gymnastiku z naší nabídky si vás získají kvalitním zpracováním i nepřehlédnutelnými barvami. I vy s nimi můžete zazářit.

Délka: 4 m 

Součástí balení je tyčka ke stuze s karabinkou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak vybrat gymnastickou stuhu?

Gymnastická stuha se skládá ze samotné stuhy a tyčky. Stuha a tyčka se spojují karabinou nebo nylonovou šňůrkou. Stuha může být dlouhá 4, 5 nebo 6 metrů. Pro gymnastky mladší 8 let je vhodná stuha s délkou 4 metry, pro dívky ve věku od 8 do 14 let 5 metrů dlouhá stuha a pro starší gymnastky je ideální délka 6 metrů. Délku stuhy však doporučujeme konzultovat s trenérem.

Gymnastická stuha

Gymnastické náčiní, se kterým uděláte skvělý dojem? Gymnastická stuha v růžové barvě s délkou 4 m. Stuhy na gymnastiku z naší nabídky si vás získají kvalitním zpracováním i nepřehlédnutelnými barvami. I vy s nimi můžete zazářit.

Délka: 4 m

Barva gymnastické stuhy

Růžová

Jen málokterá barva v sobě nese takovou něhu jako růžová. Růžová je někdy označovaná jako barva srdce, jemnosti a romantické lásky. V růžové barvě se však zároveň ukrývá také volnost a něžná energie. Pokud tedy chcete při cvičení vyzařovat jemnost, ženskost, citlivost a nevinnost, tato barva vás ozdobí lépe než jakákoliv jiná.

Kde využijete gymnastické stuhy

Moderní gymnastika

Vznik moderní gymnastiky je spojený s tanečními školami na konci 19. a začátku 20. století. Zajímavostí moderní gymnastiky, která je považovaná za sportovní odvětví, je skutečnost, že se jí v drtivé většině věnují ženy a dívky. Moderní gymnastika se řadí k esteticko-koordinačním sportům a vyznačuje se různými typy pohybů. Jejím cílem je bezchybně předvést sestavu, která obsahuje několik obtížných prvků.

Rytmická gymnastika

Rytmická gymnastika je druhem gymnastiky, při níž se nekonají soutěže, a není proto považovaná za sportovní odvětví. Vyznačuje se souhrou pohybu s hudebním nebo rytmickým doprovodem a může se provádět s náčiním i bez něj. Velmi často se s tímto druhem gymnastiky, který má skvělý vliv na tělesnou i duševní stránku, můžete setkat v tělesné výchově ve školách.

Jak pečovat o gymnastickou stuhu?

Gymnastickou stuhu skladujte při pokojové teplotě a nevystavujte ji extrémnímu chladu ani teplu. Pokud je to nutné, můžete stuhu vyprat v teplé vodě o maximální teplotě 30 °C s malým množstvím pracího prášku. Změknutí stuhy předejdete tak, že použijete škrob nebo jiný speciální prostředek. Po vysušení je nutné stuhy vyžehlit. V případě, že se vám stuhy slepí k sobě, použijte silikonový sprej. Stuhy nikdy nezkracujte, došlo by k jejich roztřepení.

Balení gymnastické stuhy obsahuje

1 ks Gymnastická stuha

1 ks Tyčka ke stuze s karabinkou

Doplňkové parametry

Kategorie: Gymnastická stuha
Záruka: 2 roky
Cena: Levné do 300 Kč
Barva: Růžová
Délka stuhy: 4 m
Sport: Moderní gymnastika, Rytmická gymnastika
Značka: VFstyle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: