Izolepa VFstyle fluo růžová

Novinka
1 hodnocení
Značka: VFstyle
249 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
22.1.2021

Přejete si, aby bylo vaše gymnastické náčiní výjimečné a vynikalo? Vdechněte mu jedinečný vzhled s pomocí ozdobných izolep v růžové barvě s rozměrem 1,5 cm x 300 cm, díky kterým náčiní jednoduše ozdobíte a snadno si ho poznáte.

Délka: 300 cm
Šířka: 1,5 cm

Ozdobná izolepa je vhodná na úpravu gymnastické obruče a gymnastických kuželů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Izolepa VFstyle řůžová


Přejete si, aby bylo vaše gymnastické náčiní výjimečné a vynikalo?
Vdechněte mu jedinečný vzhled s pomocí ozdobných izolep v růžové barvě s rozměrem 1,5 cm x 300 cm, díky kterým náčiní jednoduše ozdobíte a snadno si ho poznáte.

Délka: 300 cm
Šířka: 1,5 cm

Barva izolepy

Fluo růžová

Jen málokterá barva v sobě nese takovou něhu jako růžová. Růžová je někdy označovaná jako barva srdce, jemnosti a romantické lásky. V růžové barvě se však zároveň ukrývá také volnost a něžná energie. Pokud tedy chcete při cvičení vyzařovat jemnost, ženskost, citlivost a nevinnost, tato barva vás ozdobí lépe než jakákoliv jiná.

Kde využijete izolepu 

Rytmická gymnastika

Rytmická gymnastika je druhem gymnastiky, při níž se nekonají soutěže, a není proto považovaná za sportovní odvětví. Vyznačuje se souhrou pohybu s hudebním nebo rytmickým doprovodem a může se provádět s náčiním i bez něj. Velmi často se s tímto druhem gymnastiky, který má skvělý vliv na tělesnou i duševní stránku, můžete setkat v tělesné výchově ve školách.

Balení izolepy obsahuje:

1 ks Izolepa VFstyle fluo růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: