Návleky na nohy VFstyle 80 cm černé

1 hodnocení
Značka: VFstyle
349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.1.2021

Chcete se cítit komfortně nejen při cvičení? Pak by vaší pozornosti rozhodně návleky vyrobené z kvalitního materiálu v naší české dílně, neměly uniknout. Návleky na nohy v černé barvě mají délku 80 cm. Vyzkoušejte je i vy.

Délka: 80 cm

Materiál: 100% bavlna

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návleky na nohy

Chcete se cítit komfortně nejen při cvičení? Pak by vaší pozornosti rozhodně návleky vyrobené z kvalitního materiálu v naší české dílně, neměly uniknout. Návleky na nohy v černé barvě mají délku 80 cm. Vyzkoušejte je i vy.

Délka: 80 cm

Barva návleků na nohy

Černá

Pokud chcete působit tajemně, ideální volbou pro vás bude černá. Černá barva, jež je opakem bílé, je často zobrazovaná jako symbol inteligence a je nedílně spojovaná s mocí, stabilitou a pevností. Je také nesporným faktem, že právě černá barva lichotí ženské postavě a že je jednou z nejoblíbenějších barev vůbec.

Bavlněné návleky na nohy

Bavlna (BA)

Bavlna patří k přírodním materiálům, které dokáží sát vlhkost, jsou odolné a pevné a také velmi příjemné na těle. Bavlna je skvělou volbou pro alergiky i lidi s citlivou pokožkou. Tento savý materiál oceníte i v teplých letních dnech. Bavlna se často kombinuje s elestanem, díky němuž oblečení zachovává svůj tvar a je pružné.

Kde využijete návleky na nohy

Moderní gymnastika

Vznik moderní gymnastiky je spojený s tanečními školami na konci 19. a začátku 20. století. Zajímavostí moderní gymnastiky, která je považovaná za sportovní odvětví, je skutečnost, že se jí v drtivé většině věnují ženy a dívky. Moderní gymnastika se řadí k esteticko-koordinačním sportům a vyznačuje se různými typy pohybů. Jejím cílem je bezchybně předvést sestavu, která obsahuje několik obtížných prvků.

Sportovní gymnastika

Sportovní gymnastika vznikla z nářaďového tělocviku, který byl v 19. století rozšířený v Německu. Tento individuální sport, při kterém závodníci předvádí silové či švihové gymnastické prvky na koberci nebo na nářadí, vyžaduje vyvinutí velké síly a také dokonalou koordinaci pohybů. Mistrovství světa ve sportovní gymnastice se pořádají již od roku 1903 a je také stálou součástí olympijského programu.

Rytmická gymnastika

Rytmická gymnastika je druhem gymnastiky, při níž se nekonají soutěže, a není proto považovaná za sportovní odvětví. Vyznačuje se souhrou pohybu s hudebním nebo rytmickým doprovodem a může se provádět s náčiním i bez něj. Velmi často se s tímto druhem gymnastiky, který má skvělý vliv na tělesnou i duševní stránku, můžete setkat v tělesné výchově ve školách.

Výrobce návleků na nohy

VFstyle

Česká značka VFstyle se ve světě sportovního oblečení pohybuje již déle než 15 let. Značka má bohaté zkušenosti s výrobou oblečení a doplňků na gymnastiku, poledance, aerobik, balet, plavání, fitness i volnočasové aktivity. VFstyle si zakládá nejen na bohaté nabídce, ale také na velkém výběru velikostí od 122 až XL, látek, střihů i doplňků a na kreativní zpracování dresů a možnosti zakázkového šití pro jednotlivce i celý tým

Balení návleků na nohy obsahuje

1 pár Návleků na nohy

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Návleky na nohy
Záruka: 2 roky
Cena: Levné do 350 Kč
Barva: Černá
Materiál: Bavlna
Sport: Moderní gymnastika, Sportovní gymnastika, Balet, Rytmická gymnastika
Značka: VFstyle
Délka návleků: 80 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: