Těhotenské pásy

Těhotenské pásy jsou skvělou zdravotní pomůckou pro celé období těhotenství. Spolehlivě ochrání před prochladnutím citlivou oblast ledvin a zlepší celkové držení těla. Jejich pružný materiál z bambusu nebo pevné bavlny s příměsí elastanu se trpělivě přizpůsobuje stále se zvětšujícímu těhotenskému bříšku. Nabídne tak zádovým svalům potřebnou oporu a uleví i od bolesti v kříži.

#ShowMore#

Pokud vás po těle trápí i jiná bolavá místa, můžete vyzkoušet třeba i nahřívací bederní pásy nebo nahřívací polštářky. Odložit těhotenský pás nemusíte ani po porodu. Nejen, že pod tričkem pomůže lehce stáhnout povadlé bříško, ale přispívá i k opětovnému obnovení pevné břišní stěny. Pokud jste si používání ledvinových pásů pro těhotné oblíbily, časem je můžete vystřídat za klasické dámské ledvinové pásy.

Naše pásy sedí jako druhá kůže, takže je můžete jednoduše nosit pod libovolné oblečení. V kombinaci s kratšími topy s nimi vytvoříte řadu svých nových oblíbených modelů. Díky velkému výběru barev v neutrálních i pestrobarevných odstínech si pro sebe můžete vybrat ten pravý kousek podle svého vkusu. Těhotenské pásy šijeme v České republice ve velikostech od S až po XXXXL.

Nejprodávanější

Těhotenský pás Bamboo, hořčicový
 
479 Kč
Těhotenský pás Comfort, šedý
 
489 Kč
Těhotenský pás Comfort, béžový
 
489 Kč
Těhotenský pás Bamboo, šedý melé
 
479 Kč
Těhotenský pás Bamboo, světle šedý
 
479 Kč
Těhotenský pás Bamboo, světle růžový
 
479 Kč
21 položek celkem